O Firmie
W obecnej formie prawnej firma WENT-SERWIS działa od 2004 roku. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji zdobywając duże doświadczenie w branży.

 

 

 

Głównym zakresem naszej działalności jest kompleksowa obsługa realizacji projektów w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Posiadamy własną kadrę oraz wyspecjalizowane ekipy instalacyjno-montażowe, co pozwala nam na w pełni profesjonalne wykonywanie prac montażowych na terenie całego kraju. Firma Went-Serwis posiada pełne oprzyrządowanie pomiarowe pozwalające na precyzyjną regulację intensywności i skuteczności realizowanych układów wentylacyjnych.

 

 

 

W zakres naszej działalności wchodzi także doradztwo techniczne, dostawa, montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, ogrzewania powietrznego, powietrzne pompy ciepła oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Went-Serwis zajmuję się również produkcją stalowych elementów prefabrykowanych ciągów wentylacyjnych tj. wszelkiego rodzaju kształtki wentylacyjne i kanały wentylacyjne. W swojej ofercie produkcyjnej posiadamy także pełną gamę elementów uzbrojenia systemów wentylacyjnych od czerpni powietrza poprzez tłumiki akustyczne, komory filtracyjne, nawiewniki powietrza itp. do wyrzutni powietrza włącznie.

 

 Produkowane przez nas kanały i kształtki wentylacyjne mogą być wyposażone w izolację termiczną mocowaną tradycyjnie na zewnętrznej powierzchni elementów podczas montażu na placu budowy jak również izolację montowaną w warunkach warsztatowych od wewnątrz kanałów. Rozwiązanie takie w znakomity sposób skraca czas montażu systemu wentylacyjnego, pozwala na dodatkowe oszczędności (w przypadku instalacji montowanych na zewnątrz budynków) oraz oprócz izolacji termicznej instalacja wykonana z takich przewodów charakteryzuje się cichą i bezszumową eksploatacją. 

 

 Produkty Went-Serwis produkowane są zgodnie z polskimi normami oraz posiadają Atest Higieniczny przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

ADRES

WENT-SERWIS
39-200 Dębica
Świętosława 270

KONTAKT

Telefon: 146823521
Fax: 146823522
Mail: biuro(at)went-serwis.pl

 

NIP - 872 100 43 86
REGON - 492954907
NR KRS - 4553/04

KONTA BANKOWE

PEKAO S.A.
44 1240 4807 1111 0000 5527 9057

 

Ta strona korzysta z cookies OK